15 Квітня 2024, 17:53:04 Щиро раді Вас бачити, шановний Відвідувач сайту · RSS
Про меблі
Меню сайту
Пошук по сайту
Статистика
Корисна інформація про корпусні меблі

Шафа-купе
Шафи-купе:
На сьогоднішній день шафи-купе є найбільш популярним видом меблів на замовлення. Завдяки можливості спроектувати і зробити шафу повністю під свої потреби для будь-яких речей плюс великий вибір основної та додаткової фурнітури цей вид меблів останнім часом завойовує все більше шанувальників. Головним і найбільш дорогим елементом шафи-купе є розсувні двері. Двері складаються з розсувної системи та внутрішнього наповнення. Найбільш розповсюдженими розсувними системами є класичні алюмінієва та стальна. В ролі внутрішнього наповнення частіше за все використовують матове скло, дзеркало, ламіновану дсп, ратан та інші матеріали. Вартість шафи розраховується індивідуально для кожного виробу і залежить від вартості матеріалів, розсувної системи, фурнітури та складності проектування, виготовлення та встановлення.

Кухня
Кухні:
Кухня вже давно з простої кімнати для приготування їжі перетворилась на затишну їдальню і вітальню для гостей. Не саму останню роль у створенні цього затишку відіграють саме меблі. Адже завжди приємно бачити як меблі ергономічно вписані в приміщення і загальний стиль кухні прослідковується у кожній деталі. Якнайкраще для створення такого враження підходять саме меблі на замовлення, адже тільки тоді можна врахувати всі побажання та створити сугубо індивідуальний дизайн інтер'єру. Основними складовими меблів для кухні є корпуса тумб, фасади та стільниця. Корпуса зазвичай виготовляють з ламінованого ДСП та ДВП у якості задньої стінки. Найбільш розповсюдженими матеріалами для фасадів є ламіноване ДСП, МДФ, дерево, скло та алюміній. Найбільшої популярності останнім часом набув МДФ покритий плівкою ПВХ завдяки своїй відносно невеликій вартості, простоті обробки приємному зовнішньому вигляду та високим експлуатаційним якостям. Стільниця, мабуть, є основною складовою кухонних меблів. Стільниця завжди перед очима і несе найсуворіші навантаження як то гарячий посуд чи гострі предмети, тому при виборі стільниці слід звертати увагу не тільки на колір і фактуру, а й на її експлуатаційні характеристики. Самим популярним видом стільниці є плита ДСП товщиною 28 чи 38мм, заокруглена з одного краю і покрита термо і зносостійким пластиком. Також у якості стільниць використовують штучний або натуральний камінь чи інші матеріали. Майже завжди вартість кухонних меблів на замовлення вища від приблизно такого ж набору, але готового, із магазину. Це пов'язано з індивідуальним набором матеріалів та фурнітури, а також можливої складності виготовлення меблів під конкретне приміщення. Купуючи меблі за звабливо низькою ціною будьте обережні. Пам'ятайте, якісне ніколи не було дешевим.

Вітальня
Вітальні:
Вітальня є першою кімнатою, котра зустрічає вас у домі. Саме з неї можна отримати перше враження про дім взагалі і про господарів зокрема. Гарно прибрана з добре підібраними меблями вітальня радує око хазяїв та гостей. Підбір меблів для вітальні варто починати опираючись на розміри кімнати. Якщо розміри достатні - можна зробити вмістку шафу-купе з дзеркальними дверима, в якій можна буде зберігати основну масу сезонного одягу, починаючи від зимової шуби і закінчуючи легеньким літним плащиком, в іншому випадку варто обмежитись невеличкою шафкою, тумбою та вішалкою з дзеркалом. Якщо кількість вашого одягу перевищує джентльменський набір на кожен сезон - можливо є сенс подумати про виділення невеличкого приміщення під гардеробну кімнату. В такому випадку можна розгрузити шафи з інших кімнат і зробити обстановку в помешканні більш просторою.

Дитяча
Дитячі:
Всім відомо що діти-наше майбутнє. Ми стараємося зробити для наших дітей якнайкраще, купуємо найкращі продукти, найдорожчі іграшки, даємо найкращу кімнату, але кімната без меблів втрачає свою привабливість. Меблі для дитячої кімнати завжди відрізняються від меблів для дорослих. Адже для дитини в одній кімнаті необхідно помістити спальне місце, зону з робочим столом, шафи і тумби для речей та одягу, і все це повинно бути гармонійно переплетено і виглядати в одному стилі. Розробку дизайну кімнати варто починати виходячи з розмірів кімнати, кількості та статі мешканців. Кількість буде визначати на скільки зон необхідно розбити кімнату, а стать та характер визначать кольорову гамму та стиль.

Зазвичай ми будуємо роботу із замовником наступним чином:
Знаючи Ваші побажання вже при першому контакті можна зорієнтувати Вас у плані вартості майбутнього виробу. Якщо вартість буде прийнятною - наступними етапами співпраці є: замір приміщення, прикидка дизайну, створення проекту, вибір матеріалів та розрахунок кінцевої вартості, котра буде включати в себе вартість всіх етапів виробництва, доставку та встановлення. Після затвердження проекту та внесення передоплати, не менше 70% вартості, можна почати виробництво. Увесь процес вищеописаних дій може зайняти від кількох днів до місяця в залежності від складності виробу та наявності матеріалів. В результаті Ви отримаєте меблі зроблені виключно під Ваші потреби та побажання з неповторним дизайном, гарантованою якістю і доступною вартістю.
www.zakazmebliv.at.ua © 2000 - 2024